2 Şubat 2015 Pazartesi

Toprak'ın Dalgıç Şurubu: Möller's Omega 3

Toprak'a elimden geldiğince balık yedirmeye çalışıyorum çünkü omega 3'ü doğal yollarla alsın istiyorum. Bazen balığı severek yiyor, bazen de ağzına sürmüyor mısır ekmeği ile karnını doyuruyor. Anaokuluna gittiği için sıklıkla hastalanmaya başladığı kışın ilk günlerinde güzel bir süpriz eşliğinde Möller's Omega 3 balık yağı ile tanıştım. Bu zamana kadar oğluma balık yağı takviyesinde bulunmamıştım. Toksik maddelerden arındırılarak saflığı kanıtlanan, içerdiği omega-3 yağ asitleri ve A,D ve E vitaminleri sayesinde bağışıklık sistemini kuvvetlendiren Möller's'ı tanıdıktan sonra Toprak'a şurubu vermeye başladım.


Tadına baktığımda Toprak bunu içer mi diye düşünmedim değil.  Bu aralar dalgıçlara ve denizaltına merak saran oğlum daha şişeyi görür görmez "aaa dalgıç şurubu" deyip resimdeki dalgıçları "anne ve baba dalgıç" olarak tanımladı ve balık yağını severek içmeye başladı. Ancak şişenin üstünde 4 yaş üzeri için 5ml yazdığı için oğluma vermem gereken miktar ne olmalı derken Möller's Omega 3'ün yaşlara göre hangi miktarlarda kullanılması gerektiğini öğrendim: 4 yaş altına 2,5 ml , 4 yaş üzerine 5ml kullanıma uygun.

Siz de balık yağı arayışındaysanız Möller's a bir göz atın derim:

http://mollers.com.tr/


1 yorum:

  1. Size katılıyorum. Bizim ki de tadını çok sevdi. Üstelik uluslararası sertifikaları da varmış. http://mollers.com.tr/blog/

    YanıtlaSil